Tagasi

K2 Evos Sparta Õhuvärskendaja 50Ml

Tootja: K2 Vkood: 06460245 EAN: 05906534020024
K2 EVOS autoparfüüm on inspireeritud loodusest. unikaalsete lõhnanootide ebatavalisest kompositsioonist. mis on loodud kaasaegsete autode interjööri. EVOS aroom annab sellele elegantsi ja rafineeritust ning suurendab selles viibimise mugavust. Autoga sõitmine muutub naudinguks. hingetõmbeks ja põgen... Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja K2
Tootekood 06460245
EAN 05906534020024
Kategooria Õhuvärskendajad

Toote kirjeldus


K2 EVOS autoparfüüm on inspireeritud loodusest. unikaalsete lõhnanootide ebatavalisest kompositsioonist. mis on loodud kaasaegsete autode interjööri. EVOS aroom annab sellele elegantsi ja rafineeritust ning suurendab selles viibimise mugavust. Autoga sõitmine muutub naudinguks. hingetõmbeks ja põgenemiseks luksuslikku maailma. Spetsiaalselt valitud eeterlike õlidega lõhnakompositsioonid võluvad lõhna rikkalikkuse ja sügavusega. EVOS luksusautolõhn on suletud stiilsesse puitkorgiga klaaspudelisse. Arvukad kaunistused ja detailid muudavad selle ideaalseks kingituseks igaühele. isegi kõige kogenumale autohuvilisele. EVOS autoparfüümid on suurepärane võimalus pikendada puidust lõhnapuu K2 Evos eluiga. Nendega üle puistatud ripats täitub uuesti õilsa aroomiga. mis eraldub järk-järgult auto sisemusse.

Tugev ja toores – see on Sparta. Muskusenoodil põhinev lõhnakompositsioon. Ahvatlev ja sihikindel. Energilise greibi ja seedripuu soojade nootidega. See ümbritseb teid soojusega. inspireerib teid ja kutsub teid hiilguse teekonnale. jättes unustamatu mulje kõigile. kes teie autosse istuvad.

Eemeli AS © 2024