Tagasi

Erla Sato Green Breath Õhuvärskendaja/Difuuser 50Ml

Tootja: Erla Vkood: 06384915 EAN: 05906534019486
Erla Sato on stiilne õhuvärskendaja pulkadega lõhna hajuti kujul. Elegantne ja praktiline. Tänu sellele saate hõlpsalt värskendada ja kaunistada ruumi. kodus. kontoris ja kus iganes soovite. Ainulaadsed aroomikompositsioonid muudavad sisekliimat ja täidavad selle lõhnaga. mis kestab kuni 6 nädalat.... Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Erla
Tootekood 06384915
EAN 05906534019486
Kategooria Õhuvärskendajad

Toote kirjeldus


Erla Sato on stiilne õhuvärskendaja pulkadega lõhna hajuti kujul. Elegantne ja praktiline. Tänu sellele saate hõlpsalt värskendada ja kaunistada ruumi. kodus. kontoris ja kus iganes soovite. Ainulaadsed aroomikompositsioonid muudavad sisekliimat ja täidavad selle lõhnaga. mis kestab kuni 6 nädalat. Erla Sato õhuvärskendajat saate edukalt kasutada ka soovimatute lõhnade maskeerimiseks. Minimalistlik ja elegantne seda kasutada kõikjal. Lõhnaga küllastunud pulgad eraldavad aroomi järk-järgult. Erla Sato lõhna intensiivsust saab pulkade hulgaga reguleerida. Mida rohkem pulki on essentsi kastetud. seda tugevam on lõhn. Suurtes ruumides saab SATO õhuvärskendajaid omavahel kombineerida. et luua ainulaadseid aroomikompositsioone.
 
Green Breath aroomikompositsioon on rohelise tee lõõgastav aroom. Sellega täidetud interjöör muutub luksuslikuks spaaks meeltele. mis taastavad rahu ja tasakaalu.

Eemeli AS © 2024