Tagasi

Erla Sato Paradise Love Õhuvärskendaja/Difuuser 50Ml

Tootja: Erla Vkood: 06384917 EAN: 05906534019509
Erla Sato on stiilne õhuvärskendaja pulkadega lõhna hajuti kujul. Elegantne ja praktiline. Tänu sellele saate hõlpsalt värskendada ja kaunistada ruumi. kodus. kontoris ja kus iganes soovite. Ainulaadsed aroomikompositsioonid muudavad sisekliimat ja täidavad selle lõhnaga. mis kestab kuni 6 nädalat.... Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Erla
Tootekood 06384917
EAN 05906534019509
Kategooria Õhuvärskendajad

Toote kirjeldus


Erla Sato on stiilne õhuvärskendaja pulkadega lõhna hajuti kujul. Elegantne ja praktiline. Tänu sellele saate hõlpsalt värskendada ja kaunistada ruumi. kodus. kontoris ja kus iganes soovite. Ainulaadsed aroomikompositsioonid muudavad sisekliimat ja täidavad selle lõhnaga. mis kestab kuni 6 nädalat. Erla Sato õhuvärskendajat saate edukalt kasutada ka soovimatute lõhnade maskeerimiseks. Minimalistlik ja elegantne seda kasutada kõikjal. Lõhnaga küllastunud pulgad eraldavad aroomi järk-järgult. Erla Sato lõhna intensiivsust saab pulkade hulgaga reguleerida. Mida rohkem pulki on essentsi kastetud. seda tugevam on lõhn. Suurtes ruumides saab SATO õhuvärskendajaid omavahel kombineerida. et luua ainulaadseid aroomikompositsioone.
 
Paradise Love on Sato õhuvärskendajate kõige sensuaalsem aroom. Lillede peen ja õrn aroom hellitab ja rahustab meeli. See rahustab sind. Sellega täidetud interjöör on täis õndsust. mis viivad sind meeldivamate romantiliste mälestuste maale.

Eemeli AS © 2024