Tagasi

Erla Sato Sweet Evening Õhuvärskendaja/Difuuser 50Ml

Tootja: Erla Vkood: 06384918 EAN: 05906534019516
Erla Sato on stiilne õhuvärskendaja pulkadega lõhna hajuti kujul. Elegantne ja praktiline. Tänu sellele saate hõlpsalt värskendada ja kaunistada ruumi. kodus. kontoris ja kus iganes soovite. Ainulaadsed aroomikompositsioonid muudavad sisekliimat ja täidavad selle lõhnaga. mis kestab kuni 6 nädalat.... Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Erla
Tootekood 06384918
EAN 05906534019516
Kategooria Õhuvärskendajad

Toote kirjeldus


Erla Sato on stiilne õhuvärskendaja pulkadega lõhna hajuti kujul. Elegantne ja praktiline. Tänu sellele saate hõlpsalt värskendada ja kaunistada ruumi. kodus. kontoris ja kus iganes soovite. Ainulaadsed aroomikompositsioonid muudavad sisekliimat ja täidavad selle lõhnaga. mis kestab kuni 6 nädalat. Erla Sato õhuvärskendajat saate edukalt kasutada ka soovimatute lõhnade maskeerimiseks. Minimalistlik ja elegantne seda kasutada kõikjal. Lõhnaga küllastunud pulgad eraldavad aroomi järk-järgult. Erla Sato lõhna intensiivsust saab pulkade hulgaga reguleerida. Mida rohkem pulki on essentsi kastetud. seda tugevam on lõhn. Suurtes ruumides saab SATO õhuvärskendajaid omavahel kombineerida. et luua ainulaadseid aroomikompositsioone.
 
Sweet Evening koostis on maitsvate marjade magus lõhn. Selle aromaatne ja kodune iseloom muudab selle ainulaadseks naudinguks. pakub mugavust. rahustab ja lõdvestab. Meid viiakse praksuva kamina ette. kus naudime õhtut sooja teki all koos mustikatordi tükikesega.

Eemeli AS © 2024